ورود ثبت نام رایگان  
 
   
 
10 مزیت طراحی سایت حرفه ای  
   
 
 

10 مزیت طراحی سایت حرفه ای

 

همه ی ما می دانیم طراحی سایت حرفه ای یک سرمایه گذاری با ارزش است . اما منافع واقعی پرداخت هزینه برای یک طراحی سایت حرفه ای چیست . یک وب سایت حرفه ای می تواند باعث خوب به نظر رسیدن یک کسب و کار شود. برخی از مریت های یک طراحی سایت حرفه ای عبارت است از :

 

ماندگار کردن نام تجاری

 

طراح سایت های حرفه ای تصورات ذهنی بزرگی دارند . آنها نام تجاری شما را به زبان بصری به مردم معرفی می کنند . در وب سایت خود می توانید لوگو ، کارت ویزیت ، حتی شبکه های اجتماعی و کلیه مشخصات کسب و کار خود را یکجا داشته باشید و همه ی اینها در طراحی سایت حرفه ای با تصاویر بسیار عالی تلفیق شده و برند شما را در ذهن مشتری ماندگار می کند .

 

ماندن مدت زمان بیشتر بازدیدکننده در  سایت

 

بسیاری از افراد پس از یک نگاه اجمالی سایت شما را ترک  می کنند چه برسد به اینکه بخواهند از شما خرید کنند . طراحان سایت حرفه ای در سایت شما مواردی مورد علاقه را جهت بازدید کنندگان قرار می دهند تا بازدیدکنندگان صفحات مختلف وب سایت شما را دنبال نمایند . در طراحی سایت حرفه ای ، بازدیدکنندگان مدت بیشتری در سایت شما می مانند و صفحات بیشتری از سایت شما را میبینند که باعث بیشتر شدن احتمال خرید از شما می شود .

 

مشتریان بیشتر

 

در طراحی سایت حرفه ای بررسی می شود که مشتریان بیشتر کدام بخش های وب سایت شما را می بینند ، و رفتارهای آنها به دقت آنالیز می شود . این می تواند برای شما مشخص کند که آنها به دنبال چه هستند و چگونه تصمیم به خرید می گیرند .

 

تمایز از رقبا

 

یک طراحی سایت حرفه ای شما را متمایز نشان می دهد . در یک صنعت ، وب سایت های بسیاری هستند که در حال فعالیت هستند . وب سایت شما باید آنقدر حرفه ای باشد تا شما را از رقبا متمایز نشان دهد . وب سایت حرفه ای فقط گرافیک بالا و یا موارد خیلی خاص در وب سایت نیست . بلکه در طراحی سایت حرفه ای باید یک سری اطلاعات منسجم را بصورت ساده و دسته بندی شده در اختیار بازدیدکنندگانتان قرار دهید.

 

فرم ، ساختار و محتوای هدفمند

 

محتوا ، ساختار و طراحی سایت باید کاملا با هم منسجم باشند . اکثر مردم نمی خواهند تلاش زیادی کنند که متوجه شوند شما می خواهید چه بگویید . منو های گیج کننده ، متن های کوتاه و مبهم ، اطلاعات تماس ناقص و ... باعث دور ریخته شدن بازدید کنندگان وب سایت می شود . طراحان حرفه ای وب سایت ساختار سایت شما را طوری طراحی می کنند که مردم را به راحتی هدایت می کند و به آنها منظور و هدف شما را در سریعترین زمان ممکن می رساند.

 

جزئیات متن

 

در طراحی سایت حرفه ای ، انتخاب فونت، فاصله از متن، و کنتراست جزئیاتی است که باعث تفاوت در کیفیت کلی سایت شما می شود. این نوع از تفاوت های ظریف ممکن است به نظر مهم نیایند ، اما کاربران شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد .

 

چشم انداز کلی

 

شما در کار خود یک متخصص هستید . اما طراح سایت شما یک متخصص در طراحی سایت است . شما با او باید یک توافق کنید. و آن این است که چشم انداز کلی کار خود را به وی توضیح دهید تا او بتواند با توجه به تجربه خود در طراحی سایت ، یک طراحی سایت حرفه ای را برای شما انجام دهد . این باعث می شود تا بازدید کنندگان وب سایت شما نیز یک چشم انداز خوب از کسب و کار شما داشته باشند .

 

 هزینه های کمتر طراحی سایت حرفه ای

 

با یک طراحی سایت حرفه ای در کل شما هزینه ی کمتری تا پایان راه پرداخت می کنید . علت آن این است که طراحی سایت حرفه ای نیاز شما را به طراحی های مجدد در کارهای بی کیفیت کاهش می دهد . در طراحی سایت حرفه ای کار شما از همان ابتدا با کیفیت خوب انجام می شود و دوباره کاری و پرداخت هزینه های مجدد را کاهش می دهد .

 

مشارکت قابل اعتماد در طراحی سایت حرفه ای

 

صاحبان کسب و کار و طراحان وب باید با یکدیگر جهت ساخت طراحی سایت حرفه ای همکاری داشته باشند . این پروسه شامل ارتباطات و تفاهم ها است . اگر شما از نتیجه کار راضی هستید ، می توانید با طراحی سایت خود جهت اضافه کردن امکانات و تغییرات جدید در طراحی سایت حرفه ای همکاری نمایید .

 

ویژگی های قابل توسعه طراحی سایت حرفه ای

 

طراحی حرفه ای سایت ، یک پایه محکم برای توسعه سایت شما در آینده ایجاد خواهد کرد . این باعث می شود زمانی که شما نیاز به توسعه وب سایت پیدا کردید ، نیازی به از اول نوشته شدن وب سایت نداشته باشید . در یک طراحی سایت حرفه ای ، وب سایت شما قابلیت توسعه بالایی دارد و می توانید در آینده امکانات زیادی را به آن اضافه نمایید .

 

در صورت تمایل جهت مشاهده تعرفه طراحی سایت حرفه ای روی تعرفه طراحی سایت حرفه ای کلیک نمایید.

اگر قصد دارید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و در عین حال یک طراحی سایت حرفه ای داشته باشید ، بر روی پکیج های پیشنهادی طراحی سایت حرفه ای کلیک کنید .

اگر وب سایت شما امکانات خاصی دارد که در تعرفه های ما نیست بر روی فرم سفارش آنلاین طراحی سایت کلیک نمایید.

 

برخی از پکیج های پیشنهادی طراحی سایت حرفه ای :

پکیج طراحی سایت فروشگاهی یا خبری ساده . برای مشاهده کلیک کنید

پکیج فروشگاهی نقره ای (پیشرفته ) برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت فروشگاهی طلایی ( حرفه ای ) برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت ویژه هنرمندان . برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت تخفیف گروهی . برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت تبلیغاتی . برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت بیمه نقره ای . برای مشاهده کلیک کنید

پکیج طراحی سایت املاک . برای مشاهده کلیک کنید

 

کلمات کلیدی :طراحی سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی سایت

 

 
     
 
 
نظر خود را درج نمایید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
 
 
 
     
   
 
 
 
     
     
 
ارتباط با ما
 

تلفن : 32356435

همراه : 09190238500

آدرس: شیراز / سینما سعدی

ایمیل : info@signcompany.ir

 

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
         
Copyright © 2014, Sign Company Engineering Group, All Rights Reserved. Powered by Sign™
طراحی سایت : شرکت فنی مهندسی ساین