ورود ثبت نام رایگان  
 
   
 
قوانین و مقررات  
   
 
 

جهت سفارش طراحی سایت ، در صورتی که وب سایت مد نظر شما در بخش پکیج های پیشنهادی وجود دارد می توانید ابتدا پکیج مورد نظر خود را انتخاب نموده و امکانات آن را بطور کامل ببینید . سپس جهت سفارش دکمه خرید و پرداخت را زده و با وارد نمودن اطلاعات خود ، پکیج را خریداری نمایید . پس از آن کارشناسان ما با شما تماس گرفته و طراحی سایت شما را انجام خواهند داد.

دقت نمایید که کلیه پکیج ها بصورت برنامه نویسی شده هستند و در صورت تمایل می توانید در آینده آنها را توسعه دهید ، امکانات جدیدی به آنها اضافه نمایید و یا امکانات فعالی آنها را تغییر دهید . در صورتی که می خواهید ظاهر سایت انتخابی شما طراحی مجدد شود و تغییراتی را در آن اعمال نمایید (در ابتدای سفارش) حتما قبل از سفارش با ما تماس بگیرید تا هزینه پیاده سازی آن برآورد شود .

در صورتی که می خواهید به سایت خود امکاناتی اضافه نمایید ، برای مشاهده هزینه تقریبی می توانید به بخش برآورد هزینه مراجعه نمایید .

در صورتی که پس از ثبت سفارش بخواهید نسبت به کنسل کردن سفارش به هر دلیلی اقدام نمایید ، تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش 50 درصد هزینه و پس از آن کل هزینه کسر می گردد .

هزینه هاست و دامین بصورت جداگانه محاسبه می گردد و جزو هزینه های طراحی سایت محاسبه نشده است .

 
 
 
 
     
     
 
ارتباط با ما
 

تلفن : 32356435

همراه : 09190238500

آدرس: شیراز / سینما سعدی

ایمیل : info@signcompany.ir

 

 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
         
Copyright © 2014, Sign Company Engineering Group, All Rights Reserved. Powered by Sign™
طراحی سایت : شرکت فنی مهندسی ساین